Wyjazdy narciarskie do Austrii


Narty w Austrii to propozycja nie tylko dla wymagających narciarzy, ale dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Popularność wyjazdów narciarskich do Austrii z roku na rok jest coraz większa. Nic dziwnego – Austria oferuje ogromną bazę noclegową, począwszy od pensjonatów i gasthofów, a skończywszy na luksusowych hotelach 5*.

Zdecydowanym atutem wyjazdu na narty lub snowboard do Austrii jest świetnie przygotowana infrastruktura, ogromna ilość wyciągów i ośrodków narciarskich, a przede wszystkim obecność lodowców, które pozwalają na radość ze sportów zimowych przez cały rok. Narciarze znajdą tu świetnie przygotowane trasy o różnym stopniu trudności. Nie można także zapomnieć o niesamowicie pięknych krajobrazach alpejskich, otaczających urokliwe górskie miejscowości.

Zapraszamy na narty do Austrii, do jednego z bliżej położonych i jednocześnie jednego z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Austrii, czyli Schladming. 64 km trasy są zróżnicowane pod względem poziomu trudności, a 22 wyciągi dowiozą nas w komfortowych warunkach na szczyty zboczy. Schladming to nie tylko doskonała lokalizacja, mieszczącą się w zasadzie najbliżej polskiej granicy, ale także miejsce, gdzie każdy narciarz poczuje się wyjątkowo. Organizowane są tam zawody, włącznie z mistrzostwami świata, co jest nielada gratką dla turystów, liczne bary, kafejki i restauracje zapewniają smaczny, sycący posiłek po spędzonym aktywnie dniu, a przytulne hotele i apartamenty, wygodny wypoczynek w znakomitych warunkach.
Innym, nie mniej znanym ośrodkiem jest także Mayrhofen, gdzie dominuje przede wszystkim zabawa i aktywne spędzanie czasu. Wiosną odbywa się w tym rejonie festiwal muzyczny "Snowbombing" trwający tydzień. Narciarzy kuszą przede wszystkim rozległe, bo aż 133 km trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. W Mayrhofen znajduje się także najbardziej stroma trasa w całej Austrii, przyciągająca fanów mocnych wrażeń, czyli skiroute oraz jeden z najbardziej zróżnicowanych austriackich funparków - Vans Penken Park.
Dla rodzin z dziećmi idealny z kolei będzie ośrodek Saalbach Hinterglemm, gdzie znajduje się większośc tras przygotowanych dla początkujących i jeszcze niedoświadczonych narciarzy,umożliwiających zjazd wprost do doliny. Obecność kilku szkółek narciarskich oraz ponad 200 instruktorów, gwarantuje dobre wyszkolenie i przygotowanie do jazdy adeptów.
Portal MegaSki.pl powstał z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa i pięknych, górskich widoków. Na stronach portalu znajdują się propozycje wyjazdów w najbardziej popularnych kierunkach zimowych, które sprzyjają uprawianiu sportów zimowych. Najczęściej wybierane są stoki alpejskie w Austrii, we Włoszech i w Szwajcarii, a także liczne tatrzańskie ośrodki narciarskie na Słowacji.

Organizujemy  wyjazdy firmowe do Austrii, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.