Narty w Szwajcarii


Szwajcaria, kojarzona przede wszystkim z najlepszymi serami, precyzyjnymi zegarkami i solidnymi bankami, odkrywana zostaje coraz częściej przez miłośników białego szaleństwa. Narty w Szwajcarii to propozycja dla wymagających oraz tych, którzy uwielbiają wypoczywać wśród przepięknych krajobrazów.

Szwajcaria proponuje doskonałą bazę noclegową oraz ośrodki narciarskie ze świetnie przygotowanymi trasami. Najważniejsze regiony to Alpy Berneńskie, Gryzonia, Meiringen- Hasliberg oraz Wallis. Atutem wyjazdu na narty do Szwajcarii jest także obecność lodowców, dzięki którym uprawianie sportów zimowych możliwe jest nie tylko zimą.

Portal MegaSki powstał z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa i pięknych, górskich widoków. Na stronach portalu znajdują się propozycje wyjazdów w najbardziej popularnych kierunkach zimowych, które sprzyjają uprawianiu sportów zimowych.

Najczęściej wybierane są stoki alpejskie w Austrii, we Włoszech i w Szwajcarii, a także liczne tatrzańskie ośrodki narciarskie na Słowacji.