Wyjazdy na narty do Słowacji


Szybki dojazd i krótka podróż, a zarazem możliwość wypadu na weekend – to zdecydowane atuty wyjazdu na narty do Słowacji. Dobrze przygotowane trasy i wciąż modernizowane, sprawnie działające ośrodki narciarskie, to doskonała propozycja zarówno dla wytrawnych narciarzy, jak i amatorów białego szaleństwa, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Narty na Słowacji cieszą się niezmienną popularnością, między innymi ze względu na atrakcyjność cenową. Spora ilość dobrze przygotowanych tras zachęca do odwiedzania Słowacji i beztroskiego szusowania po zaśnieżonych stokach.

Lubisz szusować po stokach, a Polska to już  dla Ciebie za mało? Mamy zatem świetną propozycje! Co powiesz na ofertę do jednego z największych i najbardziej znanych ośrodków na Słowacji, położonych po tzw. "alpejskiej" stronie Tatr? Jasna Chopok leży w dolinie Demianowskiej na zboczach szczytu Chopoka, gdzie znajdują się wspaniałe trasy zjazdowe skierowane głównie do zaawansowanych narciarzy, chociaż osoby dopiero raczkujące w narciarstwie, także powinny być usatysfakcjonowane, ponieważ dla nich również przygotowano kilka tras, dużo prostszych, z których jedna jest aż 3 km!
Kolejnym ośrodkiem o nie mniejszej sławie jest Strbskie Pleso, gdzie co roku odbywają się zawody o Puchar Europy i Świata FIS. Znajdziemy tam 9 tras o łącznej długości 23 km. Strbskie Pleso jest nastawione głównie na klasyczne dyscypliny narciarskie, aczkolwiek znajdziemy tam również snowpark dla snowboardzistów.
Dla rodzin z dziećmi oraz osób początkujących można z kolei polecić Bachledovą Dolinę z której bez problemu można się przemieścić do ośrodka Jeziorsko. Znajduje się tam przewaga głównie łatwych zjazdów i dobre warunki narciarskie wraz z długo utrzymującym się śniegiem.

Na stronach portalu MegaSki znajdują się propozycje wyjazdów w najbardziej popularnych kierunkach zimowych, które sprzyjają uprawianiu sportów zimowych. Najczęściej wybierane są stoki alpejskie w Austrii, we Włoszech i w Szwajcarii, a także liczne tatrzańskie ośrodki narciarskie na Słowacji.

Organizujemy wyjazdy firmowe na Słowację, wycieczki motywacyjne, integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.