Wyjazdy narciarskie do Włoch


Narty we Włoszech to jedna z najbardziej popularnych ofert zimowych. Na narciarzy czekają propozycje wypoczynku w licznych obiektach o różnym standardzie – od apartamentów po hotele o wysokim standardzie. Zapierające dech alpejskie krajobrazy to także jeden z niezaprzeczalnych atutów wyjazdu zimowego do Włoch.

Wszyscy miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu coś dla siebie: dużą ilość świetnie przygotowanych tras narciarskich i snowboardowych o różnym stopniu trudności. Dzięki temu włoskie Alpy pozostają rajem nie tylko dla wytrawnych narciarzy, ale także dla tych, którzy swoją przygodę ze sportami zimowymi dopiero rozpoczynają,

Portal MegaSki.pl powstał z myślą o wszystkich miłośnikach białego szaleństwa i pięknych, górskich widoków. Na stronach portalu znajdują się propozycje wyjazdów w najbardziej popularnych kierunkach zimowych, które sprzyjają uprawianiu sportów zimowych.

Wyjazdy na narty do Włoch cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem już od wielu lat. Bogaty wybór ośrodków narciarskich i zróżnicowane trasy zjazdowe przyciągają amatorów sportów zimowych z całego świata.
Jednym z największych, najważniejszych i najbardziej lubianych jest z całą pewnością ośrodek Madonna di Campiglio, ośrodek elegancki, dość drogi, niemniej piękne widoki i znakomite trasy są w pełni adekwatne do kosztów. Narciarze mają do swej dyspozycji ponad 150 km tras, 3 snowparki i 59 wyciągów w obrębie Pinzolo - Madonna di Campiglio - Folgarida.

Dla osób pragnących wypoczynku, po dniu aktywnie spędzonym na stoku, idealną propozycją na pewno okaże się być Bormio, oferujące możliwość korzystania z gorących źródeł w centrum zabytkowego miasteczka. W Bormio przeważają trasy głównie dla narciarzy raczkujących i średnio zaawansowanych. Duża liczba szkółek i instruktorów pozwala na pełne wyszkolenie pod kątem jazdy na nartach, bądź snowboardzie zarówno dzieci jak i dorosłych.
Innym, niezwykle lubianym i popularnym kurortem jest też Livigno ze swoimi ponad 140 km trasami zjazdowymi, mnóstwem wyciągów, barów i restauracji. Nieopodal miejscowości są także baseny termalne i bardzo dobrze rozwinięta strefa wypoczynkowa. Znajdziemy tu ponad to takie atrakcje, jak przykładowo jazda skuterem po lodzie lub wspinaczka po lodzie. Czy wybrałeś już propozycję najlepszą dla siebie? :)

Organizujemy wycieczki firmowe do Włoch,  integracyjne, wyjazdy incentive travel dla firm. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą firm i kompleksowym przygotowaniem wyjazdu oraz dostosowaniem programu do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Skontaktuj się z nami.